Перейти до основного вмісту

Верхня панель закладки "Товари"

Елементи інтерфейсу закладки "Товари" дозволяють виконувати дії над деревом категорій товарів або над картками товарів.

Закладка Товари

Ліворуч на інтерфейсі закладки "Товари" в блок "Друк етикеток (цінників)" зібрані елементи для здійснення друку цінників і етикеток: список вибору друку (у файл або на принтер етикеток) із вказанням типу ціни (роздрібні або оптові ціни), множник кількості для друку, кнопки "Друк" і "Очистити".

Блок "Пошук товарів" містить поле для введення тексту пошуку й список критеріїв пошуку: за назвою, по штрих-коду, по артикулу та по коду товару. Пошук товару, що відповідає введеному критерію, здійснюється в активній категорії.

Для швидкого пошуку товару із усього списку товарів використовується можливість сховати список категорій і одержати загальний список товарів, відсортований за алфавітом. Для цього встановлюють ознака "Приховувати категорії" на закладці Товари.

Ряд додаткової інформації про товари можна побачити за допомогою додаткового фільтра. Для відображення інформації, яка буде відповідати зазначеному параметру, необхідно нажати кнопку "Застосувати фільтр".

Даний функціонал може змінюватися за узгодженням із клієнтом.

Команди контекстного меню правої таблиці закладки "Товари"

Команди контекстного меню дозволяють здійснити ряд дій над товаром або одержати відомості про товар.

Команди контекстного меню товарів

Командою "Перенести в категорию" можна переносити картку товару з однієї категорії товару в іншу категорію. Операція доступна як для окремого товару, так і для групи виділених товарів.

Категорія для переносу вказується зі списку дерева категорій.

Командою "Редагувати" можна редагувати дані товарів у картці (також відкриття картки здійснюється подвійним клацанням).

Командою "Копіювати" можна відкрити заповнену даними джерела форму картки товару. Після внесення штрих-коду (або його генерації) товар зберігається з новим кодом у категорію джерела копіювання.

Командою "Історія операцій з товаром" відкривається форма, на якій відображається історія операцій з товаром за зазначений період.

Командою "Звіт по товарах" можна відкрити форму задання параметрів Звіту по товарах. Зміст звіту й робота з ним описані в розділі довідки Звіти.

Налаштування вагових товарів

В карточці товару необхідно відзначити "Товар нефасований (ваговий)". Таку операцію можна зробити масово над всією категорією товарів. Для цього в контекстному меню над певною категорією вибираємо команду «Встановити ознаку для товарів категорії - товар нефасований (ваговий)»

Встановити ознаку для товарів категорії - товар нефасований (ваговий)
Демо версія програми МініСофт Комерція