Перейти до основного вмісту

У програмі "МініСофт Комерція" існує ряд стандартних звітів, що актуальні усім користувачам. Вони доступні в пункті основного меню Отчеты. Такі звіти можна переглянути на екрані, можна роздрукувати на принтері або зберегти в зовнішній файл (формату xls).

Для розширення можливостей аналізу в програмі розроблений механізм індивідуальних звітів. Індивідуальний звіт викликається пунктом основного меню Отчеты -> Индивидуальные отчеты.

indreport.jpg
Індивідуальні звіти можуть бути розширені фільтрами по датах, числовими і текстовими фільтрами, списками різних об'єктів (клієнти, користувачі, категорії товарів і т.п.) і навіть виконувати нестандартні операції (наприклад, встановити ціну постачальника всієї продукції, що дорівнює собівартості).
inreportsmall.jpg

Будь-який з індивідуальних звітів може бути доданий в оболонку програми і використаний власниками магазинів, кафе, автомийок, салонів або інших закладів для одержання додаткових выдомостей по документах і операціям програми. Результати індивідуального звіту відображаються у вигляді таблиці, яку можна зберегти у файл електронної таблиці (формат XLS) для подальшого аналізу або обробки в табличному процесорі (MS Excel або OpenOffіce Calc) або в текстовий файл формату CSV.

Індивідуальний звіт може бути написаний або змінений під побажання клієнта за умови, що в програмі є необхідні для формування даного звіту дані.

Ціна конкретного звіту індивідуальна і знаходиться в діапазоні 150 - 250 грн. за звіт. Для придбання звіту звертайтесь до співробітників компанії.

Список індивідуальних звітів програми (станом на 26.01.2018)

Звіти по продажам

 1. Узагальнена інформація з кількості і сум продажів, а також дані по сумах розрахунків з постачальниками і сумах інших витрат з угрупуванням по днях.
 2. Інформація з кількості і сум продажів і доходів з фільтром по покупцях (клієнтах)
 3. Відображення інформації про продажі товарів із встановленою ознакою "печать на дополнительном принтере"
 4. Узагальнена інформація з кількості і сум продаж і доходів товарів у категоріях за період з фільтром по користувачах (продавцям). Показує тільки продажі з зазначених спеціально категорій товарів (відділ магазина, наприклад)
 5. Інформація з кількості і сум продаж і доходів товарів за період з фільтром по користувачах (продавцях). Показує продажу товарів з урахуванням ознаки "печатать на дополнительном принтере".
 6. Інформація з кількості і сум продаж і доходів товарів за період з фільтром по користувачах (продавцях). Показує продажы з усіх категорій товарів, крім зазначених спеціально категорій
 7. Узагальнена інформація з кількості і сум продажів і доходів товарів у категоріях за період з фільтром по користувачах (продавцям)
 8. Інформація із сум продажів і доходів по всіх касах з розбивкою по датах
 9. Інформація про продажі за зазначений період: суми продаж з урахуванням знижки
 10. Інформація з кількості і сум продаж товарів, а також розрахунок суми середнього чека (СЧ) і розподіл чеків у діапазонах: "процент чеков между левой и правой гранью от СЧ", "процент чеков меньше левой грани СЧ", "процент чеков больше правой грани СЧ"
 11. Відображає суми повернень з поділом по готівковому і безготівковому розрахунку з урахуванням користувача.
 12. Показує інформацію про суму і кількості проданого товару з урахуванням різних типів оплати (готівковий і безготівковий розрахунок) за період
 13. Інформація про продажі товарів з ознакою "Продаж з упакування поштучно" з урахуванням кількості повернень таких товарів
 14. Інформація із сум продажів товарів за період з фільтрами по найменуванню каси і по користувачах (продавцях)
 15. Відображається інформація, згрупована по чеках за період по імені клієнта та імені користувача програми, що здійснив продаж.
 16. Інформація із сум продажів товарів за період з фільтрами по користувачах (продавцям) і по найменуванню об'єктів
 17. Інформація із сум продажів товарів за період з фільтрами по найменуванню об'єктів і по користувачах (продавцям)
 18. Інформація з чеків за період, при створенні яких користувач здійснював ручне введення номера карти клієнта або пошук клієнта по ПІБ

Звіти по клієнтам і постачальникам

 1. Інформація про прихід і розрахунки з постачальниками за період
 2. Інформація про прихід і розрахунок з постачальниками за період з урахуванням термінів товарного кредиту постачальника
 3. Інформація про кількість куплених покупцями товарів з визначеної категорії

Звіти по товарам

 1. Кількісні показники руху товарів за період з фільтрами по категоріях товару і по статусу товару
 2. Інформація з продажів товарів із сортуванням позменшенню: по сумі продажів і доходів, по кількості продажів і по кількості повернень.
 3. Зміни кількості товарів і суми товару за період з фільтрами по категоріях товару, по статусу товару і постачальнику.
 4. Зміни кількості товарів і суми товару за період з фільтрами по категоріях товару, по статусі товару і постачальнику
 5. Зміни кількості товарів за період з фільтрами по категоріях товару, по статусу товару і постачальнику. Містить поля "Артикул" і "Вага однієї шт, кг" і "Вага усього, кг"
Демо версія програми МініСофт Комерція