Перейти до основного вмісту

Testudy: сервіс для навчання та вдосконалення знань

 • 26.12.2022

Ви - студент або учень, слухач курсів?

Маєте дітей, родичів, друзів чи знайомих, які навчаються?

Вивчаєте іноземну мову чи вдосконалюєте її знання?

Розширюєте фахові знання з англомовних чи інших закордонних джерел?

Плануєте працювати за кордоном або з закордонними партнерами і маєте потребу вдосконалення своєї фахової мови?

Якщо «Так», то сервіс Testudy саме для вас.

Що таке «Testudy»?

Testudy (поєднання слів Test + study) - це сервіс для ефективного вивчення матеріалу проактивним методом. Користувач заливає будь-який текст, спеціальним чином Testudy генерує запитання по цьому тексту і пропонує пройти тестування різними видами тестів.

Кому це потрібно?

Сервіс Testudy буде корисним тим, хто навчається або розширює власні знання: студентам, учням, фахівцям різних сфер і всім людям незалежно від віку та освіти, які хочуть ефективно засвоювати нові знання.

Також сервіс може бути корисний викладачам та вчителям, які можуть завантажити свої тексти, отримати на їх основі тести і поділитись посиланнями на ці тести своїм учням та студентам, слухачам курсів тощо. Не для оцінювання, а саме для кращого засвоєння пройденого матеріалу.

І працівники певних галузей, яким потрібно часто вивчати нову інформацію (наприклад, юристи, програмісти, маркетологи тощо) зможуть отримати корисний інструмент для закріплення в пам’яті прочитаного.

А співробітники фірм та установ, що проводять атестацію персоналу, можуть набрати собі батарею власних тестів і використовувати її у своїй фаховій діяльності.

Тексти на яких мовах можна додавати?

Testudy доволяє використовувати тексти на мовах: англійській, німецькій, італійській, іспанській, французькій, португальській, китайській, японській, арабській та інших. Всього протестовано більше 30 мов народів світу.

Особливо приємно - і на українській мові також працює!

Чому це працює?

Існує ряд методик, які пропонуються при навчанні. Проте, як виявилось, деякі з них є менш ефективними, а деякі підвищують результативність вивчення матеріалів.

У звіті, опублікованому 9 січня 2013 року Асоціацією психологічних наук США, автори на чолі з професором Кентського державного університету Джоном Данлоскі ретельно описують 10 тактик навчання і оцінюють кожну з них від високої до низької корисності на основі зібраних ними доказів.

Автори приходять до висновку, що найефективнішими є розподілена практика - розподілення навчальних сесій, тобто занурювання в матеріал через певні проміжки часу та практичне тестування. Дослідження показують, що сам по собі акт пригадування інформації зміцнює знання і допомагає в майбутньому. Як розподілене навчання, так і розподілена практика, а також практичні тести були оцінені авторами як такі, що мають «високу корисність».

Зараз є один звичний підхід, який враховує переваги активного засвоєння інформації: використання флеш-карток. І зараз флеш-картки можуть бути представлені в цифровій формі за допомогою таких додатків, як Anki, Quizlet, StudyBlue і FlashCardMachine.  

Такі картки мають певні обмеження. Якщо вивчати нові слова чи терміни таким чином досить зручно, то уже засвоювати описи процесів, явищ тощо менш зручно або потрібно більше часу на заповнення таких карток.

І, зрештою, на різних іспитах найпопулярнішою формою перевірки знань є різноманітні тести. Саме тому люди купують збірники тестів по предметам чи напрямкам, готуються по таких тестах до проходження іспитів, просто звикають до такої форми перевірки знань.

Головна проблема – на потрібну людині інформацію, що може бути отримана з будь-якого джерела, готових тестів не існує. А написання таких тестів самостійно забирає чимало часу і вимагає певних навичок. І це для широкого загалу нереалістично.

Що ж робити?

Досі не було зручного технічного рішення для швидкого та легкого створення тестів на довільну інформацію людини.

А тепер уже є.

Сервіc Testudy:

 • дозволяє генерувати запитання до довільного тексту користувача, який він завантажує шляхом копіювання;
 • представляє в зручному вигляді як 2 варіанти тестів, які можна пройти одразу або в зручний час;
 • показує ефективність засвоєння матеріалу – формує статистику по пройденим користувачем тестам.

Таким чином, людині уже не потрібно ламати голову та витрачати час на те, щоб зробити тест на базі потрібної інформації. Все це за лічені хвилини зробить сервіс Testudy.

Як це працює?

Для використання сервісу Testudy необхідно зробити реєстрацію на сайті Testudy.io (зауважу, що пізніше реєстрацію можна буде зробити, перейшовши по реферальному посиланню, про що мова бути йти далі).

Після входу у особистий кабінет Testudy користувач може побачити статистичну інформацію, може завантажити тексти для генерації запитань, може пройти тести для оброблених текстів, здійснити оплату за використання сервісу.

Інтерфейс

На сторінці Home кабінету показана інформація про сервіс та роботу користувача у Testudy.

На сторінці Create test є поле для додавання тексту, який буде оброблений і по якому будуть генеруватись запитання та вибір алгоритму генерації запитань, задання максимальної кількості запитань.

На сторінці Quizzes List у таблиці показані сформовані тести користувача. Запустивши подвійним клацанням по назві тесту (відображаються перші слова з введеного тексту) режим тестування та вибравши тип тесту (зараз пропонується 2 варіанта тестів: з відкритими запитаннями (Open-ended Questions) і з запитаннями з варіантами відповідей (Multiple Choice Questions (MCQs), користувач проходить тестування та бачить його результат.

На сторінці Profile показуються дані профіля користувача, а також інформації щодо оплати сервісу Testudy.

Які є варіанти роботи з Testudy?

Сервіс Testudy пропонує користувачам на вибір 2 режима використання.

Безкоштовне використання сервісу одразу після реєстрації.

В цьому режимі є обмеження:

 • на вибір алгоритму для генерації запитань - тільки алгоритм Сократ;
 • обсяг текстів, що можна додати в сервіс – не більше 5 000 000 символів;
 • заборонено обмін готовими тестами, які створили в сервісі інші користувачі.

Режим Premium – використання сервісу упродовж місяця з мінімальними обмеженнями на обсяг текстів, що можна додати в сервіс.

В цьому режимі:

 • немає обмежень вибору алгоритму для генерації запитань - алгоритми Сократ або Платон;
 • обсяг текстів, що можна додати в сервіс визначається алгоритмом – для алгоритму Сократ немає обмежень кількості символів текстів;
 • для алгоритму Платон - не більше 1 500 000 символів у місяць;
 • дозволено обмін готовими тестами, які створили в сервісі інші користувачі.

Оплата за використання сервісу Testudy здійснюється помісячно через інтегровану платіжну систему Stripe – фінансовий інструмент для Інтернету, яким користуються мільйони компаній різного розміру – від стартапів до Fortune 500 – щоб приймати платежі, надсилати виплати та керувати своїм бізнесом онлайн.

Вартість користування Testudy без обмежень (режим Premium) в грудні 2022 року - €15/місяць.

Чому слід вибирати саме Testudy?

Напевне, до цього моменту уже зрозумілі можливості та переваги сервісу Testudy для його користувачів. Коротко ще раз означимо переваги Testudy:

 • унікальний сервіс – на даний час немає інших сервісів, що забезпечують можливість користувачу ввести свій текст та пройти тестування за кілька хвилин без надмірних зусиль;
 • машинний інтелект генерації запитань – спеціальні алгоритми та бази дозволяють отримувати запитання по текстам різних тематик, галузей знань тощо;
 • продуманий інтерфейс сервісу – навіть дитина або користувач ПК з невеликим досвідом роботи без проблем інтуїтивно зможе працювати з Testudy;
 • зручність використання – працювати з Testudy можна на комп’ютері або смартфоні, у будь-якому браузері;
 • доступна ціна - витрата лише €0,5 в день дозволить ортимувати та закріплювати знання через активне тестування.

І навіть це ще не всі переваги, адже в найближчих планах впровадження партнерської програми для всіх бажаючих.

Як почати використовувати Testudy?

Зайдіть на сайт Testudy.io – зробіть реєстрацію – і сміливо починайте працювати з сервісом Testudy.

Залишились запитання? Звертайтесь в компанію «МініСофт» - підкажемо та допоможемо, щоб ви могли навчатись ефективно та із задоволенням.

Демо версія програми МініСофт Комерція