Перейти до основного вмісту

Технології організації збирання урожаю при використанні автоматизованих систем

  • 12.04.2021

Автоматизовані системи все частіше застосовуються в аграрній сфері, насамперед  - для обліку діяльності господарства. І якщо великі та деякі середні господарства давно користуються різноманітними обліковими програмами, то серед фермерів та дрібних господарств таких суттєво менше.

Не останню роль у малій частоті комп’ютерних систем у аграріїв відіграють відсутність доступних як по ціні, так і по витратам при впровадженні програм. Окрім того, багатьом аграріям просто не потрібні надмірні функціональні можливості ряду програм, а тому виникає резоне зауваження: навіщо платити більше за те, чим не будеш користуватися?

Саме така ситуація спричиняє потребу у вузькоспеціалізованих рішеннях, які будуть доступні навіть для малих господарств.

АПК "МініСофт Урожай"

Далі в серії статтей мова буде йти переважно про автоматизацію в рослинництві, а саме при вирощуванні ягід, фруктів та овочів. Але і в деяких інших близьких сферах також можуть бути використані запропоновані рішення.

Які задачі ставлять аграрії перед автоматизованою системою?

Застосування інформаційних технологій має дозволити:

  • відмовитись від паперового обліку та здійснення рутинних операції, наприклад, підрахунків результатів роботи на калькуляторі;
  • підвищити продуктивності праці основних працівників та допоміжного персоналу, що призведе до отримання додаткового доходу;
  • підвищити та оптимізувати  зайнятість бухгалтерського та управлінського персоналу;
  • підвищити задоволеність та лояльність найманих працівників;
  • збільшити якість робіт та цінність зібраної в оптимальні строки продукції.

Ці та інші задачі вирішують такі системи як апаратно-програмний комплекс «МініСофт Урожай» компанії «МініСофт» (м. Вінниця, Україна).

Зміст

 

Демо версія програми МініСофт Комерція