Перейти до основного вмісту

Бізнес з ТОВ «МініСофт» - бізнес без стартового капіталу

  • 20.08.2010

У цій статті Ви довідаєтеся про розвиток підприємцем власного бізнесу з ТОВ "МініСофт", про можливості додаткового заробітку для фізичної особи, познайомитеся з умовами дилерства та організації мережі партнерів, розглянете перспективи кар'єрного росту і фінансового добробуту партнерів ТОВ "МініСофт".

Якщо Ви перейшли на цю сторінку по пошукових словах власний бізнес, додатковий заробіток, бізнес без початкового капіталу і тому подібних, то саме про це тут і піде мова. Однак якщо Ви сподіваєтеся прочитати в цій статті про можливості швидкого збагачення без особистих зусиль, шукаєте схеми типу "пірамід", "гаманців" та інше, намагаєтеся знайти технологію заробітку тільки через Інтернет - змушені Вас розчарувати - на сайті "МініСофт" немає подібної інформації.

Ми - засновники ТОВ "МініСофт" - пропонуємо реальний бізнес, даємо можливість фінансового й особистого розвитку для тих, хто розуміє - для одержання гідної винагороди необхідно прикласти певні зусилля. Те, що вони абсолютно реалістичні - Ви зможете переконатися, прочитавши до кінця цю статтю.

Визначитися, чи варто Вам далі читати, допоможуть відповіді на наступні питання:

  1. Чи хочете Ви поліпшити свій фінансовий (матеріальний) стан?
  2. Чи є Ви підприємцем або думаєте про власну справу, власний бізнес, роботу на себе?
  3. Чи потрібний Вам додатковий заробіток у вільний від основної діяльності час і чи готові Ви приділяти для цього 4-10 годин на тиждень?
  4. Чи є Ви активною людиною (чоловіком або жінкою) у віці від 16 до 116 років?

Якщо Ви відповіли "ТАК" на три і більше питання - то наша пропозиція буде Вам цікаво. У цьому випадку обов'язково уважно прочитайте цю статтю до кінця.

Дослідження і статистичні дані свідчать, що від 5 до 15% працездатного населення не бажають працювати найманими робітниками. Ці люди прагнуть до власного бізнесу, стають підприємцями і власниками малого, середнього, а згодом - і великого бізнесу.

І ще від 20 до 30 відсотків людей украй незадоволені власним фінансовим станом і шукають можливості його поліпшити.

Раз Ви усе ще читаєте ці рядки - Ви відноситеся до тих людям, хто готовий активно діяти заради зміни власного життя вже сьогодні. Чи не так?

І майбутні підприємці, і люди, що шукають додаткові можливості для заробітку, задають собі однакові питання: "Чим я можу зайнятися, щоб заробити необхідні мені засоби?", "Який бізнес вибрати з найменшим ризиком від утрат, якщо справа не задасться?", "Де взяти стартовий капітал і чи можливий в принципі бізнес без великих грошей спочатку?", "Чи можна заробляти, не вкладаючи в справу грошей узагалі - тільки за рахунок власних зусиль і умінь?". Подібними питаннями заповнені усі форуми, присвячені темам бізнесу і підприємництва. Напевно, Ви теж заходили на подібні форуми і бачили багатосторінкові обговорення подібних питань.

Досвід показує, що є деякі категорії фахівців, для яких почати власний бізнес досить просто. До них відносяться, наприклад, програмісти, дизайнери, стоматологи, юристи, бухгалтера й інші, хто має або специфічні знання й уміннями, або ж практичними навичками може заробляти собі на життя будучи найманими або вільними працівниками. Однак якщо Ви не володієте подібними знаннями і навичками, чи означає це, що шлях до власного бізнесу, крім класичного "купи - продай", для Вас закритий? І якщо Ваше головне уміння - спілкування з людьми, уміння переконувати і проводити презентації - чи є у Вас можливість створити власну справу, крім участі в мережевому маркетингу?

Ми говоримо - "Є така можливість!" і зараз переходимо до викладу суті нашої пропозиції.

ТОВ "МініСофт" - компанія, створена групою досвідчених професіоналів з метою просування авторських комп'ютерних програм для бізнесу. Саме співробітництво в цій сфері ми Вам і пропонуємо.

Якщо Ви, дочитавши до цього місця, розумієте, що Вам це не цікаво, цей шлях не для Вас - дякуємо за увагу і не сміємо віднімати Ваш час і трафік.

ТОВ "МініСофт" пропонує серію продуктів для автоматизації бізнесу, насамперед, об'єктів роздрібної торгівлі - невеликих магазинів, бутиків, мережі магазинчиків, а також закладів громадського харчування - кафе, барів, піцерій, бістро, автомийок, аптек і інших - усіх тих, хто в ХХІ столітті продовжує по старинці вести справи за допомогою ручки, зошита і, як данини часу, калькулятора. Саме дивне, що таких більшість - Ви самі можете легко переконатися в цьому, відвідавши десяток другий невеликих магазинів. У столиці, у великих містах число автоматизованих магазинів побільше, у глибинці - їх одиниці. І це при тому, що персональні комп'ютери сьогодні загальнодоступні і однозначно є у власників таких магазинів.

Чому ж вони не використовують комп'ютер у своїх магазинах?

Причин називають багато (на жаль, одна з частих - недосконалість нашого законодавства, перевірки з боку контролюючих органів. На це ми впливати не можемо (хоча як знати?)). Але завжди серед перших причин - відсутність доступної і зрозумілої комп'ютерної програми, однаково зручної і для власника, і для продавця магазина.

Як показує аналіз, дійсно, до сьогодні практично не було програми, якій вдало сполучити два основних принципи - ПРАВДИВІСТЬ ІНФОРМАЦІЇ і ДРУЖНІСТЬ ІНТЕРФЕЙСУ (зовнішнього вигляду програми). Важливою складовою є вартість такої програми - особливо якщо мова йде про декілька касових місць в магазині або про мережу з декількох невеликих магазинчиків. Пропоновані сьогодні програмні рішення (наприклад, на базі програм сімейства 1С) досить громіздкі, складні і дорогі.

Фахівці ТОВ "МініСофт" знають ці проблеми - безцінний досвід спілкування із сотнями власників і працівників роздрібних магазинів і став основою ідеї, що втілилася в новому сімействі програмних продуктів – «МініСофт Комерція» (більш детально познайомитися з нашими програмами Ви можете на відповідних сторінках нашого сайту).

І тепер нашою задачею (і, можливо, Вашою, якщо Ви вирішите співробітничати з нами) є донесення такого потрібного продукту до його споживачів - власників малого і середнього бізнесу. Саме з метою найшвидшого просування продуктів на ринку ми впроваджуємо партнерську програму "МініСофт Партнерство".

Ви ще не втомилися читати такий довгий текст? Нагадуємо, що короткі варіанти партнерської програми тут. З іншого боку, як писав один автор бізнесу-бестселера "Важко мати загальний бізнес з людиною, що не знає таблиці множення". Так і нам - дуже непросто пояснити суть бізнес-пропозиції людині, що не хоче прочитати кілька сторінок тексту. Але це ж не про ВАС?

Отже, продовжимо

Пропонуємо Вам вибрати для себе один зі шляхів співробітництва з ТОВ "МініСофт": шлях Дилера або шлях Партнера ТОВ "МініСофт".

Дилер ТОВ "МініСофт" - фізична особа, фізична особа-підприємець або юридична особа, що підписало Договір Дилера з ТОВ "МініСофт" і здійснює інформаційно-маркетингові послуги для ТОВ "МініСофт". Задачі Дилера досить прості: він вивчає ринок торгівлі у своєму регіоні (місті, районі), інформує власників або керуючих бізнесом про можливості автоматизації оперативного керування в їх закладі - магазині, бутику, кафе і т.п. - і пропонує контактну інформацію ТОВ "МініСофт". От, власне кажучи, і усе.

Дилер, звичайно ж, може продовжити спілкування з потенційним клієнтом ТОВ "МініСофт": провести йому презентацію програмних рішень по автоматизації від ТОВ "МініСофт", відповісти на питання і допомогти власникові прийняти рішення про впровадження в себе в магазині системи автоматизації на базі продукту ТОВ "МініСофт". Дилер може (при відповідних навичках і досвіді) установити на комп'ютери замовника відповідний продукт ТОВ "МініСофт", навчити власника і його персонал працювати з цим продуктом. Усе це дилер може робити - і тоді його заробіток буде більше.

Але! Саме головне - Дилер зовсім не ЗОБОВ'ЯЗАНИЙ усе це робити. Ще раз підкреслимо, його задача - тільки інформування потенційного клієнта про можливості автоматизації. І за надання подібних послуг ТОВ "МініСофт" зобов'язується виплачувати відповідну винагороду - від 20 відсотків від суми придбаних продуктів ТОВ "МініСофт" клієнтами, з якими почав працювати цей Дилер, у розмірах, визначених даною партнерською програмою.

Наприклад, у цьому місяці Ви - Дилер ТОВ "МініСофт" - поінформували 5 клієнтів, що підписали договору на автоматизацію з ТОВ "МініСофт". Сума придбаних цими клієнтами рішень складає 2*3700+2*4500+1*7000=23400 грн. Дилерська винагорода (без відрахування відповідних податків) складе: 2*540+2*900+1*1400=4280 грн. Скільки часу Вам може знадобитися, щоб знайти і поспілкуватися з 5 клієнтами? 5 годин, 10 годин, нехай навіть 20 годин на місяць. При витратах, наприклад, 10 годин (трохи більше одного робочого дня або 20 хвилин у день) вартість години складе 428 грн. Ви сьогодні одержуєте таку суму за годину своєї роботи? От і рахуйте самі, чи вигідно наша пропозиція для Вас особисто?

І це ще не все!

Ви можете стати повноправним Партнером ТОВ "МініСофт". Для цього Ви повинні бути суб'єктом підприємницької діяльності - фізичною особою підприємцем або власником фірми - юридичної особи.

Будучи самостійним суб'єктом підприємництва, Ви від свого імені здійснюєте всі дії і все спілкування з клієнтами, включаючи продажу. Тобто Партнер після інформаційної першої зустрічі з потенційним клієнтом продовжує спілкування з ним і за кожну презентацію програмних рішень і допомогти власникові в ухваленні рішення про впровадження в себе в магазині системи автоматизації на базі продукту ТОВ "МініСофт" одержує додатково 200 - 400 грн. Партнер самостійно встановлює на комп'ютери замовника відповідний продукт ТОВ "МініСофт" і одержує додатково ще 300 - 500 грн. И, нарешті, Партнер учить власника і його персонал працювати з продуктом ТОВ "МініСофт" і одержуєте додатково ще 300 - 500 грн.

Порахуємо суму винагороди Партнера, що цілком самостійно зробив відповідні послуги клієнтам (ті ж 5 клієнтів на місяць). Отже, презентація - 5*300 + установка 3*500 + 2*300 + навчання 5*400 = 5600 грн. Додамо до цьому попередню суму - 4280 грн і одержимо місячний доход 9880 грн.

Скільки часу Ви витратите на заробіток цієї суми? До 10 годин можливо варто додати 5 годин на спілкування і прийняття клієнтами рішення, 5 годин на установку (1 години цілком достатньо для установки продуктів навіть на кілька ПК у локальній мережі) і по 2 години на навчання кожного клієнта (разом 10 годин навчання). Усього виходить 30 годин максимум. Визначимо вартість 1 години Вашої роботи: 9880/30 = 330 грн. округлено. Трохи менше, однак теж непогано, чи не так?

(Для прикладу визначимо вартість 1 години роботи найманого робітника з місячною зарплатою 10000 грн: 10000 / 22роб.дні / 8годин = 56,18 грн. – у 5,8 рази менше!)

Ми розглянули стартові кроки бізнесу з ТОВ "МініСофт". Розуміючи суть і принцип розрахунку, Ви легко самостійно визначите, який доход можете мати як Дилер або Партнер, роблячи певне число угод на місяць. Крім того, часто клієнти, що купили програму, купують і обладнання - тому доход від діяльності може збільшуватися на суму доходу з проданого обладнання.

Сподіваємося, що викладена тут інформація допомогла Вам зрозуміти суть партнерської пропозиції "МініСофт" і визначитися з відповіддю на питання: "чи потрібний мені бізнес разом з ТОВ "МініСофт"?".

А всіх нових Дилерів і Партнерів сердечно вітаємо з початком цікавого шляху до вершин бізнесу. До зустрічі на вершинах, майбутні успішні власники надуспішного бізнесу!

Демо версія програми МініСофт Комерція